Як Легко Пожертвувати В Улюблені Благодійні Організації Онлайн

пожертвування в благодійні організації

З огляду на підвищений попит на благодійні пожертвування у зв’язку з нинішньою пандемією, як ніколи важливо бути в курсі того, як і де ви можете зробити свій внесок. Існує безліч різних способів пожертвування в Інтернеті, які дають змогу зробити пожертвування простішим, швидшим і безпечнішим, ніж будь-коли раніше. Якщо ви хочете пожертвувати гроші або товари, або просто хочете отримати пораду щодо того, які благодійні організації варті ваших пожертвувань – у цьому посібнику представлено огляд усіх найефективніших способів пожертвування коштів незалежно від вашого бюджету. Давайте почнемо!

Благодійність у цифрову епоху: як жертвувати онлайн

Цифрова епоха зробила пожертвування в благодійні організації неймовірно простими та безпечними. Ви можете швидко і безпечно зробити пожертву онлайн, не виходячи з дому або в дорозі за допомогою мобільного пристрою. Ось кілька порад щодо безпечного пожертвування в Інтернеті:

  • Переконайтеся, що ви маєте справу із законною благодійною організацією. Перш ніж віддати гроші в будь-яку благодійну організацію, проведіть дослідження, щоб переконатися, що це законна організація, яка використовує ваше пожертвування належним чином і відповідно до обіцянок. Відвідайте такі сайти, як Charity Navigator або GuideStar, які надають рейтинги благодійних організацій та аналізують фінансову інформацію, щоб переконатися, що вони є авторитетними організаціями.
  • Шукайте безпечні способи оплати. Роблячи пожертвування через Інтернет, обов’язково зверніть увагу на ознаки того, що сайт безпечний, наприклад, значок замка в адресі бар. Багато благодійних організацій також використовують безпечні методи оплати, як-от PayPal або Google Wallet, щоб гарантувати безпеку та швидкість опрацювання вашого пожертвування.

жертвувати онлайн

  • Не повідомляйте занадто багато особистої інформації. При пожертвуванні через Інтернет вас, найімовірніше, попросять надати основну контактну інформацію, щоб благодійна організація могла підтвердити ваше пожертвування. Однак ви не зобов’язані надавати більш конфіденційну інформацію, наприклад, номер соціального страхування або номер кредитної картки, якщо вам це незручно. Перш ніж надавати особисту інформацію, обов’язково ознайомтеся з політикою конфіденційності будь-якого сайту.
  • Ведіть облік пожертвувань. Вам слід вести облік усіх пожертвувань, зроблених в Інтернеті, щоб наприкінці року ви могли підтвердити їх для цілей оподаткування. Більшість благодійних організацій надають підтвердження пожертвувань на своїх офіційних сайтах, тож будьте певні, що маєте доступ до електронних або паперових копій будь-яких розписок пожертвувань, зроблених онлайн.

Нарешті, думайте глибоко і з’ясуйте, на яку благодійну організацію слід жертвувати. Продумайте, який результат ви хочете отримати, і виберіть організацію, яка зробить свою роботу належним чином. Подумайте, скільки ви можете пожертвувати, і зробіть хороший вибір.

Прості способи почати жертвувати онлайн

  • Вивчіть організації, які відповідають вашим цінностям: Починаючи свої онлайн-пожертвування з вивчення організацій, ви можете бути впевнені, що ваші гроші будуть використані найефективнішим чином. Шукайте благодійні організації з рейтингами та відгуками, а також з інформацією про їхню місію та про те, як вони використовують кошти.
  • Встановіть періодичні пожертвування: Повторювані пожертвування – це чудовий спосіб змінити життя на краще, не згадуючи щомісяця чи щокварталу про те, що настав час зробити черговий внесок. Подумайте про те, щоб встановити автоматичне щомісячне або щоквартальне пожертвування з вашого банківського рахунку, щоб не думати про це щоразу.
  • Робіть покупки через благодійні сайти: Чи знаєте ви, що існують такі сайти, як Goodshop і Amazon Smile, які дають змогу легко жертвувати гроші у ваші улюблені благодійні організації щоразу, коли ви робите покупки? Коли ви робите покупки через ці сайти, відсоток від вашої покупки йде на обрану вами благодійну організацію або справу.

  • Пожертвуйте речі: Якщо у вас немає грошей, пожертвування речей може стати ефективним способом допомогти обраній вами справі. Багато організацій приймають у дар старий одяг, меблі та інші предмети домашнього вжитку, які можна продати в комісійних магазинах або передати безпосередньо нужденним.
  • Проводьте краудфандингові кампанії: Участь у краудфандингових кампаніях може стати ще одним чудовим способом продемонструвати свою підтримку благодійним організаціям і справам, у які ви вірите. Існує безліч краудфандингових платформ, де люди об’єднуються для збору коштів на найрізноманітніші цілі та завдання.
  • Розповідайте про те, що ви робите: Публікуючи свої досягнення, поширюючи хороші новини та ті, що йдуть за ними, розповідаючи, що ви робите для допомоги в розвитку спільноти, ви можете навчити інших, скільки енергії, часу та коштів можна отримувати.
  • Пройдіть спонсорську посмішку: Нарешті, посмішка-спонсорство – це один із найлегших, найкрасивіших та найефективніших способів жертвувати. Замість того, щоб ділитися грошима, ви можете розширювати свою соціальну мережу, підтримуючи благодійні організації, яким ви довіряєте.